X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o towarzystwie ubezpieczeń SKANDIA

Skandia została założona w 1855 roku i ma swoje korzenie w Szwecji - kraju kojarzonym z takimi wartościami jak solidność, stabilność i bezpieczeństwo. Już w 1863 roku, weszła na giełdę w Sztokholmie i tym samym stała się najstarszą firmą, która do dnia dzisiejszego nieprzerwanie jest tam notowana. Pomimo tego, że siedziba firmy znajduje się w Szwecji, tylko jedna trzecia z ogólnej liczby 7 600 pracowników jest tam zatrudniona. Prawie 90% działalności firmy prowadzone jest poza terytorium Szwecji.

150 lat doświadczeń pozwala Skandii efektywnie łączyć głęboką wiedzę na temat rynków finansowych z odważną wizją przyszłości. Takie podejście od lat zyskuje uznanie w wielu krajach na całym świecie.

Wejście w struktury Grupy Old Mutual w lutym 2006 roku pozwoliło Skandii na stworzenie dla swoich klientów dodatkowych możliwości wynikających z doświadczeń obu międzynarodowych grup finansowych. Skandia wyznacza nowe standardy z pogranicza ubezpieczeń i finansów i oferuje swoim klientom wyjątkowe możliwości w zakresie długoterminowego planowania finansowego. Partnerzy Skandii to specjalistyczne firmy świadczące usługi doradztwa inwestycyjnego i zarządzania aktywami. Dlatego proponowane klientom unikatowe rozwiązania są nie tylko efektywne, ale umożliwiają już od 150 lat w prosty sposób realizować marzenia i osobiste cele.

Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.